Máte nějaké otázky?

+420 702 078 350

info@chemspec.cz

Exprese Lane Traffic Lane Cleaner

Exprese Lane Traffic Lane Cleaner

Kód: UKEL15
Dostupnost: skladem

979 Kč

1.185 Kč vč. DPH


Popis produktu

Jeden z nové generace čisticích prostředků, které nabízejí několik úrovní ředění v závislosti na stupni znečištění. Máte možnost měnit pH tak, aby vyhovovaly vašim podmínkám a vláknům. Díky unikátnímu složení urychluje schnutí čištěného povrchu.

Obecné infromace:

  • Odstraňuje většinu usazenin a vysoce zažrané skvrny.
  • Express Lane splňuje požadavky pro použití na kobercích odolných proti znečištění. Jako u každého výrobku společnosti CHEMSPEC, i Express Lane díky unikátnímu složení nezanechává téměř žádné zbytky přípravku v koberci.
  • Express Lane je vyroben z velmi efektivních duálních, povrchově aktivních látek a rozpouštědel, které byly speciálně smíchány, aby pronikly a uvolnily zažranou špínu a mastnotu. Náš nový systém duálních, povrchově aktivních látek rozpouští zažrané skvrny tak, že pronikne na podklad koberce, kde uvolní nečistoty, které se následně snadno čistí.
  • Express Lane je ideální na koberce v restauracích v blízkosti varné zóny, kanceláře autoopraven, silně znečištěné komerční koberce nebo na jakékoliv koberce, které jsou silně znečištěny mastnými skvrnami.
  • Pomáhá při problémech s prosakováním a žloutnutím. Express Lane systém duálních, povrchově aktivních látek a rozpouštědel vám pomůže v prevenci prosakování a žloutnutí.

Pokyny k použití:

Ředění v inline, tlakovém nebo bateriovém postřikovači:
 
Nařeďte 125ml na 4 litry vody.

Před použitím prostředek dobře protřepejte a proveďte test stálobarevnosti. Po nanesení na čištěný povrch nechte 5 - 10 min. působit, ale nenechte přípravek zaschnout. Doporučujeme oplachovat pomocí Formula 90 PowderFormula 90OneClean™ nebo All Fiber Textille Rinse.

 

Parametry produktu

Hodnota pH: 8,5 - 9,5
Pokrytí: až 200m2 / 120ml
Ředění - předstřik: 125ml / 4l vody
Vzhled: Hustá mléčná bílá tekutina
Vůně: Mírný zápach rozpouštědla

Soubory ke stažení

Naposledy zobrazené

Kontaktní údaje

Dischem s.r.o.
Strakonická 130
46008, Liberec 8

+420 702 078 350
info@chemspec.cz