Máte nějaké otázky?

+420 702 078 350

info@chemspec.cz

Tipy a rady

Vhodné čistící prostředky na podlahy

Pokud máte problém s čištěním těžko odstranitelných skvrn z podlahy, doporučujeme použít profesionální čistící prostředky na podlahy. Máte strach, že různými chemickými prostředky poškodíte povrch podlahy? Obavy mít nemusíte. V případě, že použijete vhodné čistící prostředky na podlahu, Vaše...

Více informací

Jaký zvolit čistící stroj na čištění koberců

Absorpční čištění koberců První způsob, kterou bych Vám rádi představili, se nazývá ABSORPČNÍ ČIŠTĚNÍ.
Jedná se o formu suchého čištění což znamená, že je koberec po vyčištění ihned suchý. Používá se k údržbovému čištění koberců, které se používá mezi hloubkovými čištěními. Výhoda:
...

Více informací

Profesionální vysavač na mokré čištění koberců

Profesionální vysavač na mokré čištění koberců v podstatě neexistuje. Jedná se o špatnou formulaci slov. Buď se může jednat o klasický vysavač, který umí vysávat i vodu a nebo se jedná o extraktory, které jsou k čištění koberců deklarovány. 
Z našeho sortimentu nabízíme špičkové extraktory...

Více informací

Kvalitní odstraňovač skvrn

Skvrny! Téměř častý problém každého z nás. Už jste někdy měli problém s odstraněním odolných skvrn, jako jsou kávové skvrny, organické skvrny a skvrny barviv z čisticích prostředků?
Doporučujeme Vám si pořídit velmi efektivní odstraňovač skvrn z naší nabídky a bude rázem po problému! 
...

Více informací

Jak odstranit žvýkačku z čalounění

Přemýšlíte, jak odstranit přilepenou žvýkačku na čalounění? Žvýkačka, která se přilepí na čalounění, jde obtížně sundat, ale s přírodním rozpouštědlem, které lze bezpečně používat na odstraňování skvrn (např. na vlněném kobercovém vlákně) to půjde snadno!
Účinný odstraňovač žvýkaček z...

Více informací

Co je detergent a k čemu se používá

Detergent je přípravek, který neobsahuje tenzidy. Proto je vhodný pro čištění koberců, protože po vyschnutí nezanechá v koberci lepkavou hmotu tak, jak to dělají jiné čisticí přípravky.
Podívejte se na naši nabídku detergentů, v případě zájmu Vám rádi poradíme s výběrem. 

Více informací

11 tipů, jak snížit množství alergenů v domácnosti

Roztoči, spóry plísní, a jiné alergeny ve vaší domácnosti mohou nadělat spoušť, které se jen tak nezbavíte. Naučte se jich zbavit jednou pro vždy.

Více informací

Kontaktní údaje

Dischem s.r.o.
Nádražní 192
33901, Klatovy

+420 702 078 350
info@chemspec.cz