Máte nějaké otázky?

+420 702 078 350

info@chemspec.cz

Chemspec Encap Brite II 3,8 l

Chemspec Encap Brite II 3,8 l

Kód: NRRB4G
Dostupnost: skladem

699,90 Kč

847 Kč vč. DPH


Popis produktu

Čisticí přípravek s neutrálním pH, který využívá technologii enkapsulace (obalení nečistot) a schopnost peroxidu vodíku odstraňovat různé typy skvrn. Přípravek EncapBrite II je určen speciálně pro údržbové čištění s nízkou vlhkostí. Využívá technologii enkapsulace. To znamená, že nečistoty obalí a po zaschnutí vytvoří krystalický prášek, který lze snadno vysát. 

Obecné informace:

  • Účinně odstraňuje povrchové nečistoty od různých typů nápojů jako je například káva, čaj, limonády apod. Efektivně si poradí i se skvrnami na ropné bázi jakými jsou tuky, oleje nebo inkoust.
  • Díky neutrálnímu pH koberec po vyčištění nehnědne.
  • Prostředek po vyčištění nezanechává v čištěném povrchu žádné lepkavé zbytky, které by mohly napomáhat opětovnému špinění.

Pokyny k použití:

Ředění pro použití se strojem s protisměrně rotujícími kartáči:
Lehké znečištění: Nařeďte 180ml na 4l vody do postřikovače a koberec předstříkejte. Poté přípravek zapracujte pomocí stroje s protisměrně rotujícími kartáči. Nechte vyschnout.

Střední znečištění: Nařeďte 240ml na 4l vody do postřikovače a koberec předstříkejte. Poté přípravek zapracujte pomocí stroje s protisměrně rotujícími kartáči. Nechte vyschnout.

Silné znečištění: Nařeďte 360ml na 4l vody do postřikovače a koberec předstříkejte. Poté přípravek zapracujte pomocí stroje s protisměrně rotujícími kartáči. Nechte vyschnout.

Ředění pro použití s jednokotoučovým strojem a absorpčním mopem:
Nařeďte 360ml na 4l vody do postřikovače a koberec předstříkejte. Poté přípravek zapracujte pomocí jednokotoučového stroje a absorpčního mopu. Nechte vyschnout.

Před použitím proveďte test stálobarevnosti. Prostředek dosahuje výborných výsledků při použití strojů s protisměrně rotujícími kartáči TM4 nebo TM5.


Parametry produktu

Hodnota pH: 7,4
Extrakce s nízkou vlhkostí: 180 - 360 ml / 4l
Vzhled: světle žlutá kapalina
Vůně: mírný
Balení: 3.78l - kanystr

Naposledy zobrazené

Kontaktní údaje

Dischem s.r.o.
Nádražní 192
33901, Klatovy

+420 702 078 350
info@chemspec.cz