Máte nějaké otázky?

+420 702 078 350

info@chemspec.cz

Formula 429

Formula 429

Kód: F42915
Dostupnost: skladem

889,90 Kč

1.077 Kč vč. DPH


Popis produktu

Antimikrobiální prostředek na vodní bázi s multi-povrchovým, širokospektrálním okamžitým a dlouhodobým dezinfekčním účinkem. Obsahuje 4 různé biocidy, které okamžité zabijí mikroorganismy a působí na zbytky. NHS (National Health Service) ve Velké Británii vybrala tento dezinfekční prostředek jako vítěze programu Smart Solution a považuje jej za průlom v kontrole infekce v britském zdravotnictví.

Klíčové vlastnosti:

 • Účinná dekontaminace: Eradikace (zabíjení) virů a bakterií je okamžité, účinné a netoxické. Široká účinnost je zajištěna čtyřmi různými biocidy
  a povrchovým napětím na nanoskopické úrovni. Dezinfekční účinek dosahuje hladiny sterilizační jistoty SAL 10-6, povrchové napětí neumožňuje obnovu bakteriálního růstu. Tato patentovaná technologie poskytuje dlouhotrvající dezinfekční účinek.
 • Špičková antimikrobiální technologie: Tento antimikrobiální dezinfekční přípravek používá k dosažení jeho revolučního účinku technologii Byotrol. Byotrol je patentovaná kombinace biocidů, která nejen přináší účinné zabíjení bakterií, hub a virů, ale zaručuje také dlouhodobou ochranu na neporušených površích.
 • Nekorozivní, netoxický a stabilní: Přípravek je citlivý k choulostivým materiálům jako je kov, textil nebo kámen a je možné jej použít na všech površích. Jeho chemické složení podporuje kohezní vlastnosti vody. Účinnost Formula přípravku je stabilní za všech světelných, teplotních
  i zátěžových podmínek a je nezávislá na minerálech obsažených v přidaných aditivech.
 • Nevytváří rezistenci: Standardní antimikrobiální dezinfekční přípravky nabízí jen jeden typ biocidního účinku. Formula 429 naproti tomu obsahuje čtyři biocidy, takže v případě, že si některá bakterie vytvoří rezistenci vůči jednomu biocidu, zůstávají další tři, které ji mohou zničit. 
 • Ekonomický: Šetří až 50% nákladů. Díky jeho okamžitému účinku se šetří čas při aplikaci a díky dlouhotrvající ochraně se nemusí používat tak často jako jiné podobné přípravky. Díky vícenásobnému biocidnímu účinku nabízí široké možnosti využití, takže jedno balení tohoto produktu můžete využít pro řadu účelů. 
 • Dlouhodobě testováno v St. Bart's Hospital ve Velké Británii.
 • Vítěz NHS (National Helath Services) v programu Smart Solution v roce 2010.

Návod k použití:

 1. Nalijte prostředek do ULV zmlžovače pracujícího s nízkou teplotou. Doporučujeme B&G 2600 z našeho sortimentu. 
 2. Naneste mlhu na povrch.
 3. Pro ověření úspěšného použití mlhy doporučujeme použít indikační proužky.
 4. Neoplachuje se.

Parametry produktu

Hodnota pH: Neutrální
Pokrytí: Různé
Ředění - předstřik: Připraveno k použití
Vzhled: čirá kapalina
Vůně: žádná
Balení: 5l – kanystr

Soubory ke stažení

Naposledy zobrazené

Formula 429

Formula 429

890 Kč

Kontaktní údaje

Dischem s.r.o.
Nádražní 192
33901, Klatovy

+420 702 078 350
info@chemspec.cz