Máte nějaké otázky?

+420 702 078 350

info@chemspec.cz

RX For Fringe

RX For Fringe

Kód: RXFREA
Dostupnost: skladem

949 Kč

1.148 Kč vč. DPH


Popis produktu

Vysoce účinný prášek s kyslíkem, který rychle odstraní zahnědnutí bavlněných třásní. 

POKYNY K POUŽITÍ:

Pro korekci zhnědlých okrajových třásní koberečků a předložek: Rozmíchejte 1/3 odměrky ve 3,8 l vody. Přidejte do roztoku 30 ml tekutého čisticího prostředku (Formula 90). Roztok opatrně aplikujte na třásně pomocí kartáčku tak, aby se přípravek nedostal na vlastní kobereček.

Pro korekci zhnědlých NEBARVENÝCH koberečků a předložek: Rozmíchejte 1 vrchovatou polévkovou lžíci ve 3,8 l šamponu připraveného k použití (Formula 161). Našamponujte koberec a šampon z koberce odstraňte běžným způsobem NEBO rozmíchejte 1/2 odměrky ve 3,8 l vody a vzniklý roztok nastříkejte na povrch koberečku. Nechte uschnout.

POZNÁMKA: Pokud je kobereček béžový, znamená to, že je OBARVENÝ. Nepoužívejte přípravek na béžové koberečky nebo předložky. Přípravek RX For Fringe je kyslíkové bělidlo. Přípravek RX For Fringe může vzhledem k rozmanitosti chemického složení barviv způsobit vybělení některých barev. POUŽITÍ NA BAREVNÉ KOBEREČKY NEBO PŘEDLOŽKY JE NA VAŠE VLASTNÍ RIZIKO. DO ČISTICÍHO ROZTOKU NEMÍCHEJTE ANI NEPŘIDÁVEJTE JINÉ PŘÍPRAVKY NEBO LÁTKY KROMĚ TĚCH, KTERÉ JSOU UVEDENÉ NA ETIKETĚ. Nepoužívejte na nábytek.

Parametry produktu

Hodnota pH: 5,2
Vzhled: Bílý prášek
Vůně: mírný
Balení: 946 g

Soubory ke stažení

Naposledy zobrazené

RX For Fringe

RX For Fringe

949 Kč

Kontaktní údaje

Dischem s.r.o.
Nádražní 192
33901, Klatovy

+420 702 078 350
info@chemspec.cz